#MiniARTbal 2020

Srdečne vás pozývame na prvý benefičný bál pre deti a rodičov Mini ART bál, ktorý sa bude konať 22.2.2020 v najkrajšej sále v hoteli Carlton v Bratislave, a počas ktorého oslávime aj 2.narodeniny o.z. POP akadémia – Pokora Odvaha Pokoj  #POPakademia.

Je to bál pre deti a ich rodičov, starých rodičov, či učiteľov a presne pred 5 rokmi 22. februára 2015 som ho zorganizovala prvý krát. Tento rok však deti neprídu v maskách ale spolu s rodičmi v spoločenských šatách a budú mať škrabošky. Aby boli pre deti tí najdôležitejší ľudia v ich životoch príkladom elegancie, slušného správania a gavalierstva, aby deti videli svoje maminky krásne, ocinov ako gavalierov, učiteľky vysmiate pri tancovaní so svojimi žiakmi. Aby sme každým rokom mohli deťom postupne priblížiť etiketu slušného správania, stolovania, obliekania. Aby sme sa všetci cítili ako kráľovné, králi, princezné a princovia večera, teda dňa – počas poslednej fašiangovej soboty tohto roka.

Čaká vás bohatý kultúrny program, presvedčíme vás, že Elvis Presley stále žije, predstavíme deťom tri druhy umenia a to maľbu, tanec a spev v rozprávke, v ktorej budú #Deti  zachraňovať princeznú Šeherezádu, ktorá svoj príbeh tisíc a jednu noc tancovala, či princeznú z rozprávky Soľ nad zlato, ktorá svoju rozprávku so šťastným koncom vlastne maľovala do svojho denníka, a Snehulienka sa u nás zastaví rovno zo svojho muzikálu. Spolu s kráľovnou umenia a slávnou Fridou Kahlo si deti budú v rámci dielničiek vyrábať škrabošky – symbol rovnosti, vďaka ktorej počas bálov v minulosti, mal možnosť zatancovať si princ, či princezná s kýmkoľvek, pretože o nich nikto nevedel kým naozaj sú. Naučíme vás aj rôzne tanečné kroky, polobehy, či skoky. Čaká nás aj zaujímavá tombola a zároveň poprosíme všetky deťúrence o pomoc so šírením dobra: budeme počas bálu naozajstne dražiť nádherný obraz od autistickej maliarky Mišky Batelovej z Nitry, a výťažok z tejto dražby venujeme Riškovi #OdDetiPreDeti #OdMiskyPreRiska https://www.facebook.com/RiskoDychaj

Ďakujeme všetkým detičkám, ktoré prinesú svoj peniažtek od Zúbkovej víly, či zo svojej pokladničky aby sme vedeli doplniť do vydraženej sumy pre Riška, čo najviac.

Cena je 10,- eur na osobu, v ktorej je už program a aj mini občerstvenie. Program je vhodný pre deti od 2 rokov do 8 rokov, počet hostí máme prísne obmedzení a nevieme ho nafúknuť. Dress code, teda oblečenie je povinný Formal dress, čo znamená pri dámach – spoločenské šaty a pri pánoch – oblek, pri dievčatkách – spoločenské šaty a pri chlapcoch – košeľa a nohavice. Vieme vám zapožičať spoločenské šaty pre malé princezné #NaModro, je však potrebné sa telefonicky alebo mailom informovať o ich dostupnosti.

Výťažok z predaja lístkov na bál a z predaja lístkov tomboly je určený pre oficiálnu peňažnú zbierku pre vyčistenie a distribúciu plyšákov z najväčšej zbierky plyšákov #PlysakyPreZazracneDeti a na podporu tvorby programov pre deti v rámci oficiálnej peňažnej zbierky (číslo 000-2019-038340), ktorá je registrovaná Ministerstvom vnútra SR a vykonávaná na celom území SR od 2.12.2019 do 1.12.2020 www.zazracnedeti.sk a zahrňuje aj predaj vstupeniek na kultúrne a športové podujatia. 

Je potrebná rezervácia lístkov: 0902/684 408, popakademia@gmail.com. Zakúpiť ich a aj zapožičať spoločenské šaty pre princezné je možné  v SCKaV na Školskej 14:

Staromestské centrum kultúry a vzdelávania, Školská 14, 811 07 Bratislava

#DakujemE všetkým, vďaka ktorým ukončíme fašiangovú sezónu v Bratislave #CaroKrasne. Tešíme sa na všetky #ZazracneDeti, ktoré šíria #Dobro #SoStastimVsrdci :0*

Kráľovná Dusana Mazorova (predsedníčka POP Akadémia – Pokora Odvaha Pokoj ale hlavne mamina #ZazracnaBea)
Fotografia Kvetoslav Šakový, Grafika Karol Hajicek, Koruna Mária Feketeová ArtistGalavencek

Facebook fotogaléria MINI Art bálu 2020

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.